wrapper

Прогрес хіміотерапії злоякісних новоутворень дав можливість отримання лікувального ефекту при багатьох формах пухлин (раку молочної залози, шлунково-кишкового тракту, системних процесів і т.д.). Значна кількість хворих потребує повторних, часто багаторазових циклів введення препаратів.
Багаторічний досвід нашого лікувального закладу показав, що при певних умовах і правильній організації, амбулаторна хіміотерапія злоякісних пухлин є не менш ефективна, і не більш небезпечна, ніж в стаціонарі.

Відділення денного стаціонару функціонує з 1990 р., як структурна одиниця Київського міського клінічного онкологічного центру. Розраховано відділення було спочатку на 30 ліжок, але оскільки за 50 років в Києві контингент хворих на злоякісні новоутворення збільшився більш ніж в 30 разів, відділення розширювалось декілька разів. Наразі відділення налічує 95 ліжок, більш ніж 30% онкохворих КМКОЦ отримують лікування у денному стаціонарі і це становить біля 10 000 курсів поліхіміотерапії на рік.

Відділення працює в двох напрямках: виконання малих хірургічних втручань

  • рак шкіри;
  • меланоми шкіри;
  • доброякісні патології шкіри;
  • доброякісні патології молочних залоз;
    і проведення медикаментозної терапії злоякісних пухлин.

Для цього у відділенні працюють хірурги-онкологи і онкологи-хіміотерапевти (7 лікарів, включаючи завідувача). З 1990 р. по теперішній час відділенням завідує Ніна Петрівна Огороднікова, лікар-онколог віщої категорії.

Співробітники відділення:

Грушинська Тамара Василівна - лікар-онколог першої категорії;
Вовченко Ірина Віталівна - лікар-онколог першої категорії;
Бакиєв Мавлют Фанузович - лікар хірург-онколог вищої категорії;
Перепелиця Олександр Петрович - лікар хірург-онколог першої категорії;
Корень Таміла Миколаївна - лікар хірург-онколог вищої категорії;
Хіміч Іван Іванович - лікар-онколог вищої категорії.

Співробітники відділення беруть участь у проведенні клінічних випробувань, також є членами ESMO, відвідують різні конференції, які проводяться в країнах СНД і за кордоном.

Результати анонімного опитування показують, що 80-90% респондентів віддають перевагу лікуванню в денних стаціонарах – де на протязі декількох годин можна отримати відповідне лікування, після чого повернутися додому в звичні і комфортні для пацієнта умови. При цьому знижується ризик психоемоційної напруги, що також впливає на кінцевий результат лікування.

Позитивний момент має економічний ефект діяльності відділення і раціональне використання ліжкового фонду, також для обслуговування хворих залучається менша кількість медперсоналу. Тобто використання стаціонар-замісних видів надання медичної допомоги є пріоритетним в розвитку медичної допомоги і відноситься до основних направлень ресурсозбереження в галузі охорони здоров’я.

Всі питання пов'язані з консультаціями і підготовкою до діагностичних процедур, госпіталізації, вирішується індивідуально під час прийомів у поліклініці а також мультидисциплінарном консиліумі.

Детальніше в цій категорії: « Хіміотерапевтичне відділення 2

Контакти

03115, м. Київ, вул. Верховинна, 69
тел/факс (044) 450-74-36
Реєстратура: тел. +38(044) 409 24 73
тел. +38(044) 365 04 10
режим роботи: з 8-00 до 15-42
Реєстратура Центру ядерної медицини:
тел. +38(044) 423 98 55
тел. +38(044) 423 96 07
Реєстратура патологоанатомічного відділення:
тел. +38(044) 365 04 37
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
"Лінія довіри КМКОЦ":
тел. +38(044) 423 46 49 - Графік
роботи: середа, п'ятниця з 14-00  до 15-00