wrapper

В структурі Київського міського клінічного онкологічного центру відділення абдомінальної хірургії існує майже 25 років, постійно займає одне з провідних місць за щорічними основними показникам організації та здійснення лікувальної роботи. Очолює відділення заслужений лікар України, хірург-онколог вищої категорії Кошель Костянтин Вікторович. На базі відділення працює клініка кафедри онкології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України. Тісна взаємодія кваліфікованої команди лікарів-клініцистів і науково-методологічного підходу дає змогу швидко впроваджувати в практику роботи відділення найновіші досягнення в сфері онкохірургії а також розробляти власні ноу-хау, які допомагають вирішити ряд складних проблем, що стоять перед сучасною онкологією.

В реалізації лікувальної роботи відділення приймають участь три доктора медичних наук, професори, кандидати медичних наук та фахівці вищої і першої кваліфікаційної категорії з онкохірургії.

Відділення абдомінальної хірургії розраховано на 60 ліжок і надає сучасну висококваліфіковану допомогу хворим на злоякісні новоутворення усіх органів черевної порожнини, заочеревинного простору та хворих на новоутворення молочної залози. Діяльність відділення передбачає виконання усіх видів хірургічних втручань та проведення комбінованого і комплексного лікування хворих, а також надання допомоги в системі реабілітації після складних операцій.

У відділенні виконуються всі сучасні радикальні оперативні втручання з приводу раку шлунка, включаючи реконструктивні операції при враженні кукси шлунка рецидивом захворювання. У цих хворих при наявності показань апробовані методи заміщення шлунку ділянками тонкої кишки.

Одним з важливих розділів роботи відділення є проведення реконструктивно-відновних та пластичних хірургічних втручань для відновлення безперебійної роботи травного тракту після обструктивних резекцій прямої кишки. Лікарі відділення володіють значним досвідом відновних хірургічних втручань. Сучасні методики з застосуванням степлерних циркулярних зшиваючих апаратів та власні авторські розробки з формування автотрансплантатів для заміщення ділянок прямої кишки дає змогу добитися значного відсотка — біля 70% - сфінктерозберігаючих втручань на прямій кишці. Наша клініка здійснює реконструктивні операції як пацієнтам, оперованим раніше у нашому відділенні, так і пацієнтам, які перенесли оперативні втручання з виведенням колостом у ЛПУ м. Києва та інших регіонів України. Хворим на рак молочної залози виконується весь існуючий арсенал відновно-реконструктивних операційних втручань з використанням аутотканин (шкіряно-м'язевий листок, дорзальний та ТRАМ-лоскут), корегуючі оперативні втручання, органозберігаючі операції та заміщення всієї чи частини молочної залози ендопротезами вітчизняних та закордонних фірм.

При пухлинах печінки як первинного так і метастатичного характеру у відділенні застосовуються як хірургічні методи, зокрема гемігепат- та сегментектомії, так і методи радіочастотної абляції новоутворів. Лікування проводиться в комплексі із застосуванням цитостатиків згідно сучасних схем лікування новоутворень.

Окремим важливим розділом роботи відділення є хірургічне лікування новоутворень заочеревинного простору. Лікування пухлин даної локалізації відрізняються значною складністю хірургічної техніки і потребують залучення спеціалістів суміжних спеціальностей. Відділення має значні напрацювання у цьому напрямку і зокрема разом з судинними хірургами ми проводимо складні комбіновані оперативні втручання з резекцією уражених ділянок судин з застосуванням при необхідності судинного протезування.

Контакти

03115, м. Київ, вул. Верховинна, 69
тел/факс (044) 450-74-36
Реєстратура: тел. +38(044) 409 24 73
тел. +38(044) 365 04 10
режим роботи: з 8-00 до 15-42
Реєстратура Центру ядерної медицини:
тел. +38(044) 423 98 55
тел. +38(044) 423 96 07
Реєстратура патологоанатомічного відділення:
тел. +38(044) 365 04 37
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
"Лінія довіри КМКОЦ":
тел. +38(044) 423 46 49 - Графік
роботи: середа, п'ятниця з 14-00  до 15-00