Радіологічне відділення відкритих ізотопів ввійшло в склад Київського міського клінічного онкологічного центру з 1999 року, відділення розраховано на 12 активних ліжок та займає 6 поверх радіологічного корпусу.
У відділенні проводиться лікування радіофармпрепаратами: хворим на рак молочної та передміхурової залози з множинними метастазами в кістки – радіоактивним фосфором – 32 та хворим на рак щитоподібної залози після операції та у випадку вторинних метастазів в лімфовузли шиї, середостіння, легенів, кісток – радіоактивним йодом - 131.
Використання радіоактивного йоду-131 є єдиним радикальним методом лікування папілярних та фолікулярних форм раку щитоподібної залози.
Завдяки роботі відділення досягається своєчасне і комбіноване лікування радіоактивним йодом-131 таких хворих в післяопераційному періоді, з подальшим одужанням та можливістю продовжувати повноцінне життя. За рік у відділенні проходять лікування близько 85 хворих на рак молочної залози, близько 75 хворих на рак передміхурової залози та більше 200 хворих на рак щитоподібної залози.
Завідувачем відділення з 1990р. і по теперішній час являється Ніна Іванівна Полякова, лікар-радіолог вищої категорії. Співробітники: лікар - радіолог - 2, медичних сестер - 13, молодших медичних сестер - 13. Всі медичні сестри мають вищу категорію медсестер стаціонару.
Радіологічне відділення відкритих ізотопів Київського міського клінічного онкологічного центру з моменту свого відкриття, протягом майже двадцяти років, є базою кафедри радіології НМАПО ім.. П.Л.Шупика. Завідувач кафедрою професор Д.С.Мечев та доцент кафедри М.М.Фірсова регулярно проводять обходи у відділенні та консультації хворих.
На базі кафедри мають можливість проходити навчання, підвищувати кваліфікацію, стажуватися лікарі з усієї України, близького зарубіжжя та іноземні фахівці. На сьогоднішній день відділення відкритих ізотопів є найбільшим в Україні і відповідає всім вимогам щодо закладів такого профілю.
Наукові досягнення:
Співробітниками відділення сумісно з кафедрою радіології НМАПО ім. П.Л.Шупика оформлено 6 патентів на винахід та 3 нововведення.
Опубліковано в медичних виданнях 43 статті.